Poduszka ortopedyczna niemowlęca PA-VM-09

  • Producent: Reh4mat
Cena brutto: 161,39 zł
Wysyłka w ciągu 3-7 dni
Powiadom mnie o obniżce!

Poduszka ortopedyczna niemowlęca PA-VM-09

Najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem na walkę z deformacjami główki dziecka jest stosowanie poduszki ortopedycznej HEADPRO™. Poduszka jest profesjonalnym wyrobem medycznym I klasy, a jej specjalny kształt zabezpieczy główkę Twojego dziecka już od 1 dnia życia.

Przeznaczenie

  • syndrom płaskiej głowy
  • plagiocefalia
  • brachycefalia
  • scafocefalia
  • dolichocefalia
  • kręcz szyi, kręcz karku (torticollis)

Efekt potwierdzony badaniami!

Poduszka HEADPRO™ jest produktem unikatowym, łączącym w sobie efektywność i bezpieczeństwo.

Badania jednoznacznie wskazują, że stosowanie specjalistycznej poduszki dla niemowląt typu HEADPRO™ znacząco zmniejsza poziom CVAI (Asymetrii Sklepienia Czaszki)!

Specjalny kształt poduszki pozwala na redukcję sił nacisku, działających na główkę dziecka, do minimum oraz zmniejszenie ryzyka wystąpienia zniekształceń w obrębie czaszki.

Poduszkę możesz stosować wszędzie: w łóżeczku, w wózku podczas spacerów czy na macie edukacyjnej - wszędzie tam, gdzie dziecko przebywa w pozycji leżenia na plecach na twardej powierzchni materaca czy wózka. Poduszka dostosuje się do każdego kształtu główki Twojego dziecka, więc nie ma potrzeby dodatkowego jej przekręcania i układania.

Innowacyjna konstrukcja

Rdzeń poduszki został wykonany z wysokiej jakości włókna poliestrowego, pokrytego powłoką silikonową. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałe wsparcie dla małej i elastycznej główki.

W trakcie użytkowania naszej poduszki miejscowy ucisk na główkę dziecka zmniejsza się o 400%!

Przyjazne dla skóry materiały

Poduszka HEADPRO™ posiada szereg atestów i certyfikatów, potwierdzających bezpieczeństwo jej stosowania u dzieci.

Oznaczenie wyrobu znakiem "bezpieczny dla dziecka" potwierdza, że wyrób jest bezpieczny dla dziecka i gwarantuje pełny komfort użytkowania. Znakiem tym mogą być oznaczone wyroby, które uzyskały certyfikat wydawany przez niezależne, upoważnione instytucje.

Używane materiały zostały zbadane pod kątem istnienia substancji szkodliwych oraz posiadają międzynarodowy certyfikat Oeko-Tex Standard 100 klasa I. Poduszka jest w pełni bezpieczna w kontakcie ze skórą dziecka.

Bezpieczeństwo

Zwykła poduszka nie jest wystarczająca w celu ochrony niemowląt przed plagiocefalią, a jej stosowanie w pozycji leżenia na brzuchu powoduje wzrost ryzyka wystąpienia Nagłej Śmierci Łóżeczkowej (SIDS). Dlatego, niezmiernie ważne jest stosowanie u dzieci sprawdzonych i bezpiecznych poduszek HEADPRO™.

Najwyższa jakość

Poduszki dla dzieci HEADPRO™ zostały wyprodukowane w 100% w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Wyroby REH4MAT są produktami medycznymi klasy I, produkowanymi w oparciu o normy Systemu Zarządzania Jakością ISO 13485:2003, i będącymi laureatami konkursu SPRZĘT MEDYCZNY ROKU 2014. Na produkt została wystawiona odpowiednia deklaracja zgodności CE.

Produkt rekomendowany przez specjalistów

Poduszkę HEADPRO™ polecają pediatrzy, ortopedzi oraz rehabilitanci w Polsce i na świecie!

Optymalna higiena główki dziecka

Poduszki HEADPRO™ są produktami antystatycznymi, antyalergicznymi, odpornymi na roztocza i grzyby oraz pozbawionymi substancji szkodliwych.

Poduszka HEADPRO™ utrzymuje skórę głowy dziecka suchą i nie przegrzaną oraz w 100% przepuszcza powietrze.


źródło: www.reh4mat.com

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć