Pas żebrowy otwarty OT-15

  • Producent: Reh4mat
Rozmiar:
Cena brutto: 42,99 zł
Wysyłka w ciągu 3-7 dni
Powiadom mnie o obniżce!

Pas żebrowy otwarty OT-15

Ludzka skóra to doskonały twór Matki Natury. Posiada ona szereg właściwości. Doskonale chroni nasze ciało przed drobnoustrojami czy szkodliwym promieniowaniem UV. Receptory w niej zawarte odpowiadają za odbieranie bodźców dotykowych. Nie straszny jej mróz czy upał, gdyż świetnie dostosowuje się do warunków atmosferycznych. Jej wysoka wytrzymałość sprawia, że doskonale chroni tkanki i narządy wewnętrzne. Jest miękka, elastyczna i odporna na rozciąganie. Dokładnie tak jak nasz innowacyjny pas żebrowy OT-15.

Pas żebrowy powstał z inspiracji naturą. Pragnęliśmy stworzyć wyjątkową ortezę, która oprócz kompresji na wzór ludzkiej skóry, będzie posiadała szereg doskonałych właściwości.

Jej grubość jest maksymalnie zbliżona do grubości skóry człowieka. Takie rozwiązanie sprawia, że nasz pas OT-15 w sposób harmonijny współpracuje z ciałem. Miękkość i elastyczność zastosowanego materiału zapewnia delikatną lecz efektywną kompresję. Pas nie posiada szyć, co redukuje ryzyko powstawania dyskomfortu i odcisków na skórze pacjenta.

Pas żebrowy OT-15 został wykonany z innowacyjnego surowca ProFit.

Pas żebrowy OT-15, podobnie jak ludzka skóra, utrzymuje optymalną temperaturę ciała, co wpływa korzystnie na redukcję dolegliwości bólowych. Ponadto, zapewnia stałą kompresję i zwiększa propriocepcję po urazach bądź w zaburzeniach neurologicznych. Jej aktywne stosowanie po doznanym urazie żeber zmniejsza dolegliwości bólowe i przyspiesza gojenie. Pas zapewnia elastyczność, ale jednocześnie posiada wyjątkową odporność na rozciąganie. Dzięki temu, nie traci anatomicznego kształtu po kilkakrotnym użyciu i zapewnia efektywną kompresję nawet przez długi czas stosowania.

Przeznaczenie

• przy złamaniach żeber,
• przy złamaniach mostka,
• przy stłuczeniach klatki piersiowej,
• po operacjach kardiochirurgicznych,
• w celu stabilizacji i wzmocnienia mięśni klatki piersiowej.

Tabela rozmiarowa

Rozmiar Obwód klatki piersiowej Sposób dokonywania pomiaru
S 75 – 85 cm
M 85,5 – 95 cm
L 95,5 – 105 cm
XL 105,5 – 115 cm
2XL 115,5 – 125 cm
3XL 125,5 – 135 cmźródło: www.reh4mat.com

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć