1 recenzja produktu

Orteza stawu skokowego z taśmami ósemkowymi U-SS

  • Producent: Reh4mat
Cena brutto: 54,99 zł
Wysyłka w ciągu 1-5 dni
Powiadom mnie o obniżce!

Orteza stawu skokowego z taśmami ósemkowymi U-SS

Charakterystyka wyrobu

Orteza stawu skokowego U-SS należy do grupy 4CLASSIC, jest wyrobem uniwersalnym - bezrozmiarowym, została wykonana z innowacyjnego surowca UniPren.

unipren-630x333.jpg

UniPren to uniwersalny trójwarstwowy surowiec składający się z zewnętrznej elastycznej poliamidowej dzianiny okładkowej o funkcji samoszczepnej, wewnętrznego rdzenia z pianki neoprenowej oraz elastycznej jerseyowej dzianiny okładkowej. Materiał ten charakteryzuje się miękkością i bardzo wysoką elastycznością. Bardzo ważnym atutem tego surowca jest to, że nie jest to wyrób dziany, nie posiada grubych włókien, przez co jego sploty nie odciskają się na skórze pacjenta i nie powodują ran w miejscach o dużej kompresji. Ortezy wykonane z surowca UniPren to najmocniejsze i najskuteczniej stabilizujące ortezy dostępne na rynku.

Właściwości

Stabilizuje staw skokowy; poprzez utrzymywanie stabilnej temperatury i elastyczny ucisk łagodzi dolegliwości bólowe, ma działanie zmniejszające obrzęki, ułatwia wchłanianie wysięków i krwiaków. Umożliwia szybszy powrót do pracy zawodowej lub treningów. Skuteczność działania uzależniona jest od stosowanego obuwia – wskazane obuwie sportowe typu adidas, obuwie do turystyki kwalifikowanej, specjalistyczne obuwie sportowe. Wskazania i zasady stosowania określa lekarz prowadzący.

Przeznaczenie

  • po przebytych urazach stawu skokowego tj. skręcenia
  • w późniejszym doleczaniu po przebytych złamaniach
  • w niestabilności stawu skokowego
  • w zmianach zwyrodnieniowych stawu skokowego
  • profilaktycznie podczas aktywności fizycznej

Tabela rozmiarowa

RozmiarObwód przez piętęSposób dokonywania pomiaru
Uniwersalny na prawą i lewą nogę. min 26 cm - max 39 cm

Sposób zakładania

Sposób zakładania

źródło: www.reh4mat.com

Dane techniczne:

  • Rozmiar: uniwersalny
5 / 5

Jeden z lepszych kupionych stabilizatorów... przy grę w kosza niezbędny!

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć