Składany materac rehabilitacyjny NP-FF-01

  • Producent: Reh4mat
Cena brutto: 880,39 zł
Wysyłka w ciągu 3-7 dni
Powiadom mnie o obniżce!

Składany materac rehabilitacyjny do ćwiczeń gimnastycznych i rehabilitacji NP-FF-01

Charakterystyka wyrobu

3-częściowy materac rehabilitacyjny NP-FF-01 jest wyrobem medycznym klasy I, który został wypełniony doskonałej jakości pianką poliestrową o dużej gęstości, atestowaną i odpowiednio utwardzoną. Zapewnia to że materac nie odkształca się przy dużej częstotliwości i intensywności ćwiczeń. Po spięciu materac nadaje się idealnie do transportu, ze względu na ergonomiczne i bardzo wytrzymałe uchwyty.

Unikatowe szycie tapicerskie zapewnia nieprzemakalność obicia oraz doskonałą wytrzymałość w czasie nawet największego natężenia ćwiczeń.
Materac obszyto łatwo zmywalnym pokrowcem z atestem medycznym, ułatwiającym utrzymanie wysokiej higieny skóry osoby ćwiczącej.

Przepis konserwacji

Powierzchnię materaca można dezynfekować środkami stosowanymi powszechnie w służbie zdrowia. Poniższa tabela przedstawia metody i środki dopuszczone do jego dezynfekcji.

Środki dozwolone
Rodzaj środka aktywnego lub powierzchniowo-czynnego Maksymalna zawartość w środku dezynfekcyjnym Spryskać powierzchnię wyrobu środkiem dezynfekcyjnym, pozostawić na czas działania środka, po czym należy zmyć wodą i wysuszyć. 
2-propanol 35%
1-propanol 25%
Etanol 10%
Chlorek benzyloalkiloamonowy 0,2%
Glukoprotamina 25%

Pokrowiec transportowy na materac został wykonany z bardzo mocnego materiału PowerFUL, ułatwiającego transportowanie go i przechowywanie.Spodnia część materaca została wykonana ze specjalnie wzmocnionego surowca antymigracyjnego. Zastosowanie go skutecznie zabezpiecza materac przed niekontrolowanym przemieszczaniem nawet w trakcie intensywnych ćwiczeń.

PowerFul to tkanina wysoce odporna na przetarcia wykonana z poliamidu z powłoką poliuretanową z apreturą teflonu. Struktura włókien i metoda tkania zapewnią jej dużą wytrzymałość na otarcia i przetarcia. Jest to tkanina o dużej odporności na działanie warunków atmosferycznych, a ponadto, dzięki swej wewnętrznej strukturze jest bardzo lekka. Zewnętrzna strona tkaniny powleczona jest warstwą teflonu. SUROWIEC WODOODPORNY.

Walory użytkowe

Dzięki wypracowanym standardom oraz certyfikacji medycznej nasze produkty cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, nienagannym wykończeniem oraz wzorcową ergonomią.

W skład zestawu wchodzą:

  • materac składany
  • pokrowiec transportowy

Dostępne rozmiary

 90 x 200 x 7,5 cm

źródło: www.reh4mat.com

Dane techniczne:

  • Wymiary: 90 x 200 x 7,5 cm

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć