Sprzęt do rehabilitacji- szeroki wachlarz produktów

Sprzęt do rehabilitacji- szeroki wachlarz produktów

Rehabilitacja jest ważnym elementem powrotu do zdrowia, po schorzeniach, urazach czy leczeniu operacyjnym. W prawidłowym przebiegu procesu rehabilitacji niezbędny jest doświadczony fizjoterapeuta/rehabilitant oraz odpowiedni sprzęt dobrany zgodnie z preferencjami klienta.

Jaki asortyment znajduje się w naszym sklepie medycznym?

  • Spośród szerokiej gamy produktów nasz fachowy personel wybierze odpowiednie akcesoria i urządzenia, a także udzieli porady na temat ich użytkowania.
  • Pomocne w eliminowaniu bólu czy opuchlizny będą pasy stabilizujące, do których zaliczamy pasy pooperacyjne, poporodowe, przepuklinowe.
  • Szczególnie warte polecenia są taśmy do fizjoterapii, dzięki którym można wykonywać ćwiczenia zarówno na kończyny górne jak i dolne. Bardzo popularne są również piłki rehabilitacyjne do ćwiczeń stosowane w zależności od rozmiaru. Rehabilitanci polecają także taśmy do kinesiotapingu Rea Tape, które przyklejane w odpowiedni sposób mają za zadanie odciążyć problematyczny mięsień zapobiegając jego dalszemu uszkodzeniu czy przeciążeniu.
  • Rotor rehabilitacyjny sprawdzi się w czasie rekonwalescencji do ćwiczeń. Pomoże przywrócić sprawność osobom starszym, które nie mogą korzystać z rowerów stacjonarnych. Skuteczny i łatwy w użyciu nawet w domowym zaciszu będzie doskonałym prezentem dla seniora.
  • Ćwiczenia rehabilitacyjne należy uzupełnić odpowiednimi akcesoriami profilaktycznymi. Posiadamy szeroki wybór poduszek ortopedycznych, które dobieramy indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Ponadto szeroka oferta naszego salonu umożliwia skompletowanie zestawu potrzebnych akcesoriów i przyrządów w rekonwalescencji począwszy od akcesoriów do ćwiczeń aż po materace przeciwodleżynowe czy łóżka rehabilitacyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu w celu indywidualnego doboru produktów.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Pozostałe aktualności

Jak zadbać o zdrowie naszych stóp, czyli czy powinniśmy nosić wkładki ortopedyczne?

Stopy są niezwykle istotną częścią naszego ciała i to właśnie na nich podpiera się cały jego ciężar. Ich przeznaczeniem oprócz naszej lokomocji jest również amortyzacja w trakcie wstrząsów, które pojawiają się podczas codziennego chodzenia lub biegania.  Bez dwóch zdań w dużej mierze od ich postury oraz budowy zależy nasz komfort funkcjonowania. W związku z tym należy odpowiednio zadbać o stopy, a w sytuacji pojawiających się schorzeń – szybko wdrożyć...

Balkonik ortopedyczny- wspomaganie mobilności seniora.

Balkonik ortopedyczny, inaczej zwany chodzikiem, to sprzęt medyczny przeznaczony do pomocy w poruszaniu się osobom starszym lub niepełnosprawnym. Dzięki niemu osoby takie mogą funkcjonować w codziennym życiu bez przeszkód.

W walce przeciwko odleżynom- materac przeciwodleżynowy

Materace przeciwodleżynowe są prawdziwym wybawieniem dla osób, które przez swoją chorobę zmuszone są do długotrwałego leżenia w jednej pozycji. Materace takie odciążają ciało chorej osoby, zmniejszając ucisk na poszczególne partie ciała. W miejscach najbardziej narażonych na ucisk często powstaje odleżyna.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć