Bezpłatne badanie stóp dla dzieci i dorosłych!

Bezpłatne komputerowe badania stóp dzieci i dorosłych

Termin badania: 7 listopada 2019 roku
Godziny badania: 10.00-16.00
Miejsce badania: Profesjonalny Salon Ortopedyczno-Medyczny Białystok ul. Kawaleryjska 52 lok. 2
Rejestracja: Pod numerem telefonu: 577 514 516 bądź osobiście w salonie ortopedycznym

Badanie przeprowadzi doświadczony antropolog specjalista ds. podologii ortopedycznej zajmujący się badaniami stóp i doborem wkładek od ponad 25 lat. Stanowisko badawcze będzie wyposażone w nowoczesny sprzęt diagnostyczny - platformę do badania rozmieszczenia nacisku stopy na podłoże.

Zapraszamy serdecznie:
- seniorów
- osoby z dolegliwościami bólowymi i deformacjami stóp
- osoby chore na cukrzycę lub reumatoidalne zapalenie stawów
- kobiety w ciąży
- dzieci i ich opiekunów

Badanie jest możliwe wyłącznie po wcześniejszej rejestracji. Przy zapisywaniu się,  prosimy podać wiek, płeć, numer telefonu kontaktowego i preferowaną godzinę badania.

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Pozostałe aktualności

BLACK FRIDAY cały tydzień! 27.11 - 4.12

W naszym sklepie internetowym świętujemy Black Friday przez cały tydzień, nie tylko w piątek. W dniach 27.11 - 4.12 możecie składać zamówienia z 15% zniżką. Wystarczy, że w podsumowaniu zamówienia wpiszecie kod promocyjny: BF2019 a rabat naliczy się automatycznie. 

Nie łam się! O urazach kończyn ruchu.

Urazy narządów ruchu w Polsce zajmują drugie miejsce co do częstotliwości występowania oraz kosztów leczenia. Najczęściej występują u dzieci i osób starszych.  Jak udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu? Jakie są powikłania? Jak zapobiegać   uszkodzeniom kończyn górnych i dolnych? 

Zdrowy sen - jak spać by się wyspać

Sen to stały elementem życia każdego człowieka. Jest ważny i niezbędny do prawidłowego funkcjonowania w życiu codziennym każdego z nas. O tym jak zadbać o komfort i efektywność snu dowiesz się z poniższego artykułu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć